Rozlicz PIT i przekaż 1,5 procenta podatku na KAT

KRS (pozycja PIT: 147): 0000075550

Cel szczegółowy (pozycja PIT: 149): Kraków Athletics Team.

Pomoc dla utalentowanych zawodników Kraków Athletics Team.

Kraków Athletics Team to lekkoatletyczny klub działający od 2019 roku. Przez ostatnie 4 lata zawodnicy  klubu  wywalczyli ponad 14 medali rangi Mistrzostw Polski, reprezentowali nasz kraj w imprezach międzynarodowych oraz wielokrotnie reprezentowali nasz klub w imprezach wojewódzkich i ogólnopolskich.

Rok 2023 należy do najlepszych dla Piotra, Andrzeja i Wiktora, którzy brali udział w zawodach rangi mistrzostw Europy i Świata.

Grupa liczy ponad 80 osób. Przed nami nowy 2024 rok i kolejne wyzwania, w których wystąpią nasi zawodnicy. Środki jakimi dysponujemy są zbyt małe aby można było realizować nasze cele dlatego też liczymy na to, że sympatycy lekkiej atletyki przekażą  1,5 % na nasz klub.