Za nami OMK
Za nami bardzo udana impreza, gdzie szeroka rzesza naszych zawodników miała możliwość rywalizacji sportowej w ramach Otwartych Mistrzostw Krakowa (U16 - U14 - U12 i U10)
60 m M | |||
9.97 | BOLIGŁOWA Piotr | Kraków Athletics Team | U12 |
10.62 | OPLUSTIL Krzysztof | Kraków Athletics Team | U12 |
10.67 | ZĘBALA Beniamin | Kraków Athletics Team | U12 |
10.68 | GRODOWSKI Hubert | Kraków Athletics Team | U12 |
10.84 | LISIEWICZ Natan | Kraków Athletics Team | U12 |
100 m M | |||
14.17 | PAWLAK Antoni | Kraków Athletics Team | U16 |
100 m M | |||
16.08 | CZOPEK Bartosz | Kraków Athletics Team | U14 |
300 m M | |||
45.91 | PAWLAK Antoni | Kraków Athletics Team | U16 |
300 m M | |||
54.74 | CZOPEK Bartosz | Kraków Athletics Team | U14 |
300 m M | |||
64.78 | OPLUSTIL Krzysztof | Kraków Athletics Team | U12 |
500 m M | |||
1:44.21 | GRODOWSKI Hubert | Kraków Athletics Team | U12 |
1:45.82 | LISIEWICZ Natan | Kraków Athletics Team | U12 |
1:48.15 | BOLIGŁOWA Piotr | Kraków Athletics Team | U12 |
1:48.31 | ZĘBALA Beniamin | Kraków Athletics Team | U12 |
Oszczep (600) M | |||
15.24 | MARCINKOWSKI Filip | Kraków Athletics Team | U14 |
60 m K | |||
9.75 | ZIĘBA Aleksandra | Kraków Athletics Team | U12 |
9.94 | PASIONEK Paulina | Kraków Athletics Team | U12 |
9.99 | GRODOWSKA Zofia | Kraków Athletics Team | U12 |
10.23 | TERLECKA Aleksandra | Kraków Athletics Team | U12 |
10.33 | STEFANOWICZ Gaja | Kraków Athletics Team | U12 |
10.54 | CHODOROWSKA Maja | Kraków Athletics Team | U12 |
10.75 | STANISŁAWCZYK Emilia | Kraków Athletics Team | U12 |
10.75 | AUGUSTYŃSKA Joanna | Kraków Athletics Team | U12 |
10.86 | SUDOŁ Zuzanna | Kraków Athletics Team | U12 |
10.88 | ZYCH Maria | Kraków Athletics Team | U12 |
11.49 | DUDEK Karolina | Kraków Athletics Team | U12 |
12.08 | WĘDZICHA Magda | Kraków Athletics Team | U12 |
60 K z wiatrem | |||
9.27 | KANIA Justyna | Kraków Athletics Team | U12 |
100 m K | |||
13.77 | MATEŃKO Anna | Kraków Athletics Team | U16 |
15.90 | MORAWSKA Matylda | Kraków Athletics Team | U14 |
16.03 | CHMIEL Natalia | Kraków Athletics Team | U14 |
16.84 | HAZIK Julia | Kraków Athletics Team | U14 |
18.10 | DUDEK Lena | Kraków Athletics Team | U14 |
150 m K | |||
26.30 | STEFANOWICZ Gaja | Kraków Athletics Team | U12 |
150 K z wiatrem | |||
25.24 | TERLECKA Aleksandra | Kraków Athletics Team | U12 |
300 m K | |||
54.08 | KANIA Justyna | Kraków Athletics Team | U12 |
55.38 | ZIĘBA Aleksandra | Kraków Athletics Team | U12 |
55.78 | GRODOWSKA Zofia | Kraków Athletics Team | U12 |
56.95 | MORAWSKA Matylda | Kraków Athletics Team | U14 |
57.36 | PASIONEK Paulina | Kraków Athletics Team | U12 |
59.55 | ZYCH Maria | Kraków Athletics Team | U12 |
61.91 | AUGUSTYŃSKA Joanna | Kraków Athletics Team | U12 |
63.68 | CHODOROWSKA Maja | Kraków Athletics Team | U12 |
64.51 | SUDOŁ Zuzanna | Kraków Athletics Team | U12 |
67.96 | DUDEK Karolina | Kraków Athletics Team | U12 |
74.32 | WĘDZICHA Magda | Kraków Athletics Team | U12 |
500 m K | |||
1:42.95 | HONKISZ-NOWAK Oliwia | Kraków Athletics Team | U12 |
200 m pł K | |||
36.93 | SUDOŁ Aleksandra | Kraków Athletics Team | U14 |
40.94 | CHMURA Antonina | Kraków Athletics Team | U14 |
300 m pł K | |||
47.41 | OLCHAWA Róża | Kraków Athletics Team | U16 |
W dal strefa K | |||
4.46 | SUDOŁ Aleksandra | Kraków Athletics Team | U14 |
3.03 | DUDEK Lena | Kraków Athletics Team | U14 |